Model G - IVT Greenline

Greenline G - IVT - Pompa ciepła model G 21 - 45 kW
Pompy ciepła Greenline serii G to doskonałe urządzeniagrzewcze przeznaczone dla średnich i dużych obiektów. Dolnym źródłem ciepła dla tych urządzeń są: grunt, podłoże skalne, wody powierzchniowe, wody głębinowe, wody technologiczne. Pompy te mają zastosowanie w instalacjach wobiektach wyposażonych w wysokotemperaturowe instalacjegrzewcze, jak również w instalacjach produkujących duże ilości wody użytkowej np. w hotelach. Z uwagi na swoją wyjątkową konstrukcję mogą podnosić temperaturę w instalacji c.o. i c.w.u. do +65°C.

Pamiętaj, że aby ogrzewanie pompą ciepła dawało zadowolenie, muszą być spełnione wszystkie poniższe warunki, które zapewni Ci nasza firma:
pompa ciepła

  • musi być prawidłowo dobrana do potrzeb cieplnych budynku,
  • wybór urządzeń najwyższej klasy - pompy ciepła IVT – wiodącego skandynawskiego producenta,
  • prawidłowy montaż pompy wykonany przez doświadczonego w dziedzinie pomp ciepła instalatora naszej firmy
  • prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja dolnego źródła, co ma istotne znaczenie w osiąganiu odpowiedniego współczynnika COP, który ma decydujący wpływ na koszty eksploatacji,
  • prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja CO, zapewniająca komfort cieplny przy niskiej temperaturze zasilania instalacji – co również ma istotny wpływ na niskie koszty eksploatacyjne przy ogrzewaniu pompą ciepła.

pompy ciepła
uslugi w promocyjnych cenach