Co to jest pompa ciepła?

pompy ciepła, ivt, urządzenia grzewcze<< wróć
Pompa ciepła IVT jest urządzeniem grzewczym, które pobiera energię z ziemi, powietrza lub wody i przekształca ją w ciepło potrzebne do ogrzania domu.
Ten system produkcji energii jest całkowicie bezpieczny i niezawodny.
Z pompą ciepła IVT możesz mieć swój udział w ochronie środowiska naturalnego, ponieważ nie emituje ona zanieczyszczeń do atmosfery.

Na koszty eksploatacji przypada jedynie w niewielkim udziale energia elektryczna. W porównaniu z innymi urządzeniami grzewczymi, w pełni uzależnionymi od drożejących konwencjonalnych źródeł energii, pompy ciepła są bezkonkurencyjne.
Realizując system grzewczy można zrezygnować z niepotrzebnych, kosztownych elementów. Nie ma konieczności wykonania przyłączy gazowych ani też komina odprowadzającego spaliny. Nie trzeba składować paliw, co skutkuje nie tylko zaoszczędzeniem powierzchni i estetyką otoczenia, ale przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników obiektu. Pompa ciepła nie wymaga konserwacji ani przeglądów technicznych i nie traci na sprawności z biegiem lat. To urządzenie bezobsługowe.

Dobrze dobrana i zainstalowana pompa ciepła pokryje w 100% zapotrzebowanie cieplne budynku. Oferujemy naszym klientom pełną gamę pomp ciepła, zarówno do prostych systemów przeznaczonych dla domków jednorodzinnych, jak i do kotłowni dużej mocy i systemów odzysku ciepła.
pompy ciepła
uslugi w promocyjnych cenach